Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Sony MEX...

Mi a véleményetek a Sony MEX N5000bt autórádióról?

Figyelt kérdés
megéri megvenni? 30E ft körül lenne.
2015. febr. 10. 10:25
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

én még a sony oldalán sem találok egy értelmes részletes leírást sem a tudásáról vagy pedig tényleg ilyen keveset tud.

minden esetre már pár éve sonyik elég sokat romlottak,nem hozzák azt a szintet mint régen.

2015. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

amit tudok róla:


wma, wav, mp3, cd, usb lejátszó.


soind eq10, dsee, clear audio,


lelehet tölteni hozzá appot és azon belül lehet sok féle hangszínszabályzást állítani.


4x55w, bluetooth, dynamic colorm, mikrofon



Most ezeket nézve mivel lenne jobb egy alpine vagy pioneer?

2015. febr. 10. 11:01
 3/12 A kérdező kommentje:
egyáltalán belehet állítani rajta, hogy ne váltakozzon a színe?
2015. febr. 10. 11:11
 4/12 dirtboy ***** válasza:

például itt egy 27ezres alpine fej tudása

[link]

2015. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez sem tud többet ahogy nézem.
2015. febr. 10. 11:34
 6/12 dirtboy ***** válasza:

ha neked ez nem tud többet akkor a sony lesz a te fejegységed.

én sajnos mindig minőségi autóhifiben gondolkozok ,elfelejtem általában hogy másnak elég annyi ha szól valami

2015. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
dirtboy,az alpine nem jó...az nem diszkós!!!annak nem változik a színe!!azzal nem lehet csajozni!!!
2015. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Végig néztem a tudását és nem nagyon írt olyat ami annyival többet tudott volna. Vagy max máshogy írja le. Engem nem érdekel, hogy diszkós e vagy sem a kéket tudja és annyi elég nekem.
2015. febr. 10. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:
hát akkor csak ennyi a lényeg hogy diszkós......mondjuk én ettől egy kicsit másabb dolgokat szoktam nézni gy autórádiónál,mint azt ,hogy kéken világít-e........de ha neked ez a legfontosabb nincs miről beszélni
2015. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de most nem értem azt, ha a kocsiba van erősítő mélyláda rendes márkás, magas hangszóró stb ... meg itt lenne pl ez a sony vagy az említett alpine vagy legyen egy ilyen árkategóriában egy pioneer vagy jvc az mivel tudna többet? Mennyivel lenne észrevehetőbb a különbség?
2015. febr. 10. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!