Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Mazda...

Ádám R kérdése:

Mi a véleményetek a Mazda 3-ról (2003-2008)?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy Mazda 3-ast de még nem teljesen vagyok tisztában azzal, hogy mikre kell ennél a típusnál figyelnem. Csak benzines érdekel. Ebben az esetben 200 ezer km-es futás már soknak számít?

2015. febr. 10. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen autó boldog tulajdonosa vagyok.Csak ajánlani tudom.Mióta használom sose volt semmi baja.A dieselekről nem hallani túl sok jót,de ezt a benzines motort nagyon jól eltalálták.Igaz,hogy a kasznit az idő egy kicsit jobban megviseli mint talán egy audi vagy bmw-t.Azelőtt egy BMW320d e46-om volt de ha tehetném újra lecserélném.Most egy 2005-ös 2.0 benzines mazdám van de ha megengedheted magadnak(és ki is tudod használni) akkor vegyél az MPS szériából,ami 260 lovacskával büszkélkedik.
2015. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvasd el a totalcar népítélet oldalát.

Nekem 2003-as Mazdám van az utolsó ami még nem a 3-as, szuper! Álom kocsi.(apróságok vannak csak ebben nincs pollenszűrő,de a 3-asba már újra tettek, váltógomb könnyen lekopik, de én tettem rá bőrt úgyis tudom melyik fokozat merre van.) 180-200ezerrel még megveheted.

Benzinesem van, bár lehetne a motor eggyel nagyobb 1,6-nál kisebbet ne vegyél. Előző előtt meg emelem a kalapom, végre valaki akinek volt BMW-je mégsem azt ajnározza.

2015. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!