Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Veszprémben mennyire nehéz a...

Veszprémben mennyire nehéz a forgalmi vizsga? Tudtok mondani olyan konkrét dolgokat (utcákat), ahol fokozottan figyeljek valamire?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulós vagyok bármilyen vizsgám van, de még suliban a feleléseknél is. Nem tudom, hogy fogom túl élni azt a 45-50 percet. Az oktatómat imádom, de a vizsgabiztostól félek.
2010. febr. 11. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát most ez sztem tök hülye kérdés. Már bocs. Nem nehéz ha tudod a kreszt és tudsz vezetni. Én is veszprémi vagyok, a kresz hibátlanra sikerült, a forgalmi vizsga is sikerült elsőre. Én már lassan 2 éve vizsgáztam, amikor az egész város fel volt túrva. Azok a vizsgaútvonalak amiket az oktatóddal bejártok vezetésekkor. Állítólag a pályaudvarnál ahol van a fogorvos azon a meredek emelkedőn sokan elbuknak, mert ez egyirányú, és sokan elfelejtenek besorolni balra. Állítólag. Hát én nem tudom.
2010. febr. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!