Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lecserélnéd az autódat csak...

Lecserélnéd az autódat csak az miatt mert öreg autó?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy semmi baja nincs, nem eszi a rozsda, megbízható, a felszereltsége is tűrhető...

Az öreg autód legyen mondjuk 16-17 éves.


2015. febr. 11. 10:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Én pont ebben a helyzetben vagyok (Golf IV), minden apróság rendben van rajta most már. Gyakorlatilag 99%os állapotban, napi használatban.


Lecserélném.

Audi A5-re. Csak egyrészt még nincs meg rá a pénz (legalábbis arra a szintre amit akarok), másrészt a Golfért senki nem adná meg most azt az árat amit reálisan nézve érne:(


úgyhogy várok.

Talán majd egy bő év múlva

2015. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egy autot 8 eves kora elott meg viszonylag jol el lehet adni, de egy 16 evesnek mar nagyon nincs ara. Viszont ha megtehetnem akkor lecserelnem, elobb-utobb jonni fognak a gondok a kora miatt es akkor mar tenyleg nehez megszabadulni tole.
2015. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Nem cserélném le!Veterán autóm van!Fiat ritmo.Semmibajom nem volt vele eddig!2 éve van nálam.
2015. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Átlag magyarnak nem nagyon telik 8 éves autóra nemhogy arra hogy vegyen egy fiatalabb autót amit 8 éves korában lecserél szintén egy pár évesre.

Igaz hogy 16 éves autónak nem nagyon van ára de sokan ezeket keresik.

2015. febr. 11. 11:13
 5/21 anonim ***** válasza:
Az atlag magyar inkabb hitelt vesz fel, nezd meg mennyi uj auto van az utakon. Szinte mind hiteles.
2015. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
En inkabb varnek es tennek hozza az erre szant penzhez, de 16+ eves kocsit nem vennek. Barmikor megadhatja magat es kb az auto erteket rakoltheted a javitasra.
2015. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ismerős dilemma, pont 16 éves a vas. Viszont pöccre indul télen-nyáron, hűt-fűt, megy, megáll, az éves szervízen kívül 5 év alatt csak egy stabilizátort kért. Kívülröl kissé kopott, de nem tudnám megindokolni, hogy miért szabaduljak meg tőle, ennek ellenére félévente rámjön a roham és pár hétig a hahu-n élek, aztán leteszek róla, pedig a keret is meglenne egy 5-6 éves hasonlóra. (megjegyzem ez a városi szaladgálós, második autó)
2015. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

en pont ezen torom a fejem, az autom 11 eves lesz nyaron, 3 evesen vettem.


Lassan jonnek elo a korbol fakado hibak, elektromos problemak, kontakthibak, de amugy rendben van. Viszont egyre kevesbe bizom benne hogy hosszabb utakat is megbizhatoan tudni fogja, ezert le fogom cserelni a kozeljovoben.

2015. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
Csak azért, mert öreg: nem. Viszont anyagilag érdekes kérdés lehet. ELképzelhető, hogy egy 16(+) éves autóra elég rendszeresen kell költeni, egy újabbra meg akár sokkal kevesebbet. Ilyenkor mérlegelni kell, hogy anyagilag hogyan éri meg jobban. Az előző autómat azért cseréltem le, mert már összemérhető volt a karbantartása, mint egy újabb autóé, hitellel együtt.
2015. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Én speciel a régi autókat szeretem, van egy 25 és egy 15 éves BMW-m. Inkább ezeket javíttatom, minthogy újat vegyek.
2015. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!