Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Renaultnak vannak a legjobb...

A Renaultnak vannak a legjobb formatervező mérnökei?

Figyelt kérdés
Javítsatok ki, ha tévedek, de többször megfigyeltem, hogy a Renault jön ki elsőnek valami új alakú lámpával, karosszériaelemmel, és a többi gyár róla koppint. Amúgy sosem vennék Renault-t, de tetszetős formái vannak az autóinak.

2015. febr. 11. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Mindennek nevezhető szerintem csak szépnek nem. És nem nem ők a legjobb formatervezők. Minden márkának megvannak a saját formái és ezeket csiszolgatják.

Szerintem kinézetre BMW, Audi, Opel, VW néznek ki a legjobban ja és a Skoda

2015. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, végülis a Renault, Peugeot külsőleg pofás autókat gyárt, a formatervezőiket megválogatták rendesen. Pl Pininfarina.

Műszakilag valóban nem egy tiptop, napokban láttam egy dízel 1.9-es Renault blokkot darabokban, lekajált egy hajtókarcsapágyat olyan szinten, hogy nem volt sehol, valószínű az olajszűrőben volt porrá darálva.

2015. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mondanal harom peldat a koppintasra?
2015. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na példát azt én is szívesen meghallgatnék,mert nem tudom milyen designban jár ennyire előre a renault!meg hogy mit koppintanak róla a többiek?
2015. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a Renault-ok, akármennyire jó tervezőik vannak (bár kétlem, hogy a legjobbak lennének...)
2015. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek szerint tévedtem, és pusztán azért látom az új formákat először a R-on, mert ez olcsóbb márka, és ezt előbb megveszik az emberek. (?)
2015. febr. 12. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
valószínüleg azért látod a renaultokon az új formákat először ,mert te azt akarod hinni hogy azokon látod először......
2015. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akarja a tököm. Nem szeretem a rönót.
2015. febr. 13. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!