Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor van a 2003-as...

Milyen motor van a 2003-as évjáratú 1.8-as benzines Volvo V40-ben?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az 1.9 dízel az Renault, de erre valahogy nem jövök rá. Halottam már olyat, hogy eredeti volvo esetleg Ford de egyikben sem biztosak.

2015. febr. 12. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire jól tudom a Volvonak saját benzines motorjai vannak. A szívó benzines váltói Renault (asszem Laguna) váltók a turbó benzineseké pedig Volvo váltó.
2015. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) A laguna váltó miatt kicsit aggódom. :/ nem mint ha bajom lenne a renaultal csak nem ezt értem miért nem ad a volvo ehhez is saját váltót. Ment a zöld pipa ;)
2015. febr. 14. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:

2003-ashoz szerintem már adnak M56-os volvo váltót (annak jobbra lent van a hátramenet a renault-é meg balra fent) és az jobb. De melyik 1.8 benzines ?

B4184S2/S3 motorkód az volvo modular engine, vagy GDI mert az meg Mitsubishi direkt befecskendezéses.

2015. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!