Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet egy ezres swiftből...

Kisvuk29 kérdése:

Mit lehet egy ezres swiftből kihozni hogy újra az utakat járhassa?

Figyelt kérdés

Van a családban egy swift ami látott már jobb napokat (taposó rozsda és festés) de lenne esélye hogy első autónak megszerezzem ingyen csak kellene vele foglalkozni

Mennyiből lehetne befoltozni alulról és a belsejét rendbe tenni? (lassan 2 éve hogy átment a műszakin tehát nem az egész rohadt el csak nem sajnálta az idő belül meg látszik hogy melós autó volt)

A külsejét addig nem festeném amíg nem muszáj (annyi csak hogy ha valahol megnyomták (van 1-2 kis folt) akkor nem biztos hogy árnyalat azonosra festették) mert ha átengedik akkor minden rendben :D

Tehát ha az átírás 50 és ennyi mert az autó 0 mennyi lehet a többi

Mert akkor suli után nyáron keresek valami melót és megmentem ha lehet

Nem szeretném ha méhben végezné

Motorikus túlságosan is patent ahhoz



2015. febr. 13. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nincs nagyon szétrohadva akkor 30 000-35 000 FT a karosszériázás
2015. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
4-500-ból meg lehet csináltatni
2015. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ugyan apa tanulta a lakatos szakmát annyit tudok hogy hogy csinálják

Ugye dr flex kioperálja a porladó részt és co professzor beműti az új lemezt

Falun így megy :D

Azért került méh veszélybe mert ugye nem akarnak vele foglalkozni (egy pick-up szerűség jobban kellene munkára de mivel nekem első autó kéne egy ezres tökéletes nekünk most is ilyen van és ezen tanultam

vegyesben kijön 4-4,5-ből a fogyasztás (ügyes váltás és max 90km/h)

szerintem gyorsabb autó nem érdemes elsőnek mert sajnos apától örököltem egy nehézkes lábat :D

tehát átírással meglenne 80-90?

Mert akkor a belsőtér cicomára is lehetne költeni egy hangyányit aztán műszaki (sajnos az már csak pár hónap van rajta) majd ha megvan a háttér egy szép festés és ízléses felnik és nem is kell több az udvarra :D

2015. febr. 13. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tökre tetszik a hozzáállásod, csak így tovább! :D

17/f

2015. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz bár nem tudom miért

Csak nem szeretem látni a pusztuló autókat :D

2015. febr. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!