Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ha tegnap este...

Bitang1125 kérdése:

Szerintetek ha tegnap este leállítottam a kocsit és ma nem indult el de bikázással pöccre, utána 5 km autózás 5 óra állás pöccre megint és az aksit az autóval vettem 11 éve és eddig nem volt vele semmi még keményebb mínuszokban is elindult mi a baj?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
11 éves aksi már csinál ilyeneket. Lehet megérett a cserére.
2015. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az autóval semmi baj nincs, az akkumulátor csere ne legyen meglepetés-kiadás 11 év eltelte után.
2015. febr. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jézus 11 év után csoda h jó még...
2015. febr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

5 kilométer autózás messze nem tölti fel az akksit, de az is lehet hogy a 11 éveset már nem is lehet feltölteni. A baj csak annyi hogy az az akksi elérkezett az élete alkonyához. Tedd össze a két kezed hogy eddig nem volt vele gond, mert szakemberek is mondanak olyat hogy egy akksinál 3 év után már minden nap ajándék ha még működik.

Én most cseréltem le a 7,5 éveset de nem azért mert nem indított, csak én olyan perverz vagyok hogy néha rámérek és mikor 12,1 V-t mutatott a műszer még a fagyok beállta előtt akkor azt mondtam hogy én ezzel nem megyek neki a mínuszoknak.

2015. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy akkumulátort 3-4 év után már illik lecserélni. Azért a 11 évet tekintsd ajándéknak hogy még működöt idáig. Az akkumulátorok élettartama maximum 4 év az utána való élet már csak ajándék, ilyenkor célszerű cserén gondolkozni mert bármelyik nap adódhat úgy hogy hosszú használat után az autó nem indul majd be, én is így jártam, és mondta a srác akit kihívtam hogy bikázza be hogy azonnal cseréljem le mert töltést sem valószínű hogy kap már rendesen így bármikor otmaradhatok ha leállítom pár órára.
2015. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!