Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kerekes autót hogy lehet...

Első kerekes autót hogy lehet atalakitani hátsóvá? Nem egyszerű azt tudom.

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb úgy, ahogy a villanytűzhelyet gázossá. Gyakorlatilag kocsit kell cserélni.
2015. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tszeles válasza:
Sok múlik a típuson. Konkrét modell?
2015. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Suzuki swift 2001 1.3 mert láttam már hatsósat átalakitva
2015. febr. 15. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Tegnap kettes golf, ma meg stift? Ne kínlódjál, vegyél egy ladát azt ott a hátsó :)
2015. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amit láttál, az egy x fajta autó volt Buzuki köntösben. Ilyenek léteznek. Lásd: Jacie ickx lada samarája. Az egy Porsche technika volt Lada szamara jelmezben.
2015. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gyárilag szerintem nincs hátsókerekes Swift, de 4x4 van!

Subaru Justy 4x4 (Suzuki Swift 4x4)

2015. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=H0KfnlRgwAA&feature=youtube_..

csak kiváncsiságból kérdeztem ! Mert itt is hátsó..:)!

2015. febr. 15. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Oda is írták: összekerekes Swiftben ki van iktatva az első hajtás.


Amúgy nem unod még? Mert mi már igen. Hol egy hátsókerekes golfkettő, hol swift, hol meg nem használt kaszkadőrautónak épített audi A6...


Szerintem még jogsid sincs, és meguntad a házifeladat megírása után játékautókkal történő brümmögést a nappali szőnyegén.

Ha unatkozol nem kéne kitalált kérdéshegyeket beborogatni ide.

2015. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás, ha "megfordítod" a váltót, azaz raksz bele 5 hátrameneti fokozatot és 1 előremenetit, majd folyamatosan rükvercben közlekedsz. Ha akarod, a kormányt és pedálokat is átrakhatod a hátsó ablakba bowdennel vagy valamivel (persze arról ne is álmodj, hogy műszakit kap). Voilá, a hátramenetből lesz előrfelemenet, az autó hátuljából pedig eleje. A hajtott és kormányzott tengely marad az első (azaz ilyen értelemben hátsó), így az autó tolni fog de nagyon hülye érzés lesz, hogy ott is kanyarodik. Dehát a DAF Variomaticokkal még versenyeztek is így (igaz, az pont elsőkerekes és hátsókerék kormányzású lett a trükktől), de valami trükkje biztos van: [link]
2015. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Veszel egy Subaru Justy-t és kiiktatod a 2 első kerék hajtást. És van a hátsó kerekes Swift-et :D
2015. febr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!