Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601-megszakítós...

Trabant 601-megszakítós gyújtását hogyan állítsam be?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs trabantom (nem is szakmám) de próbálok segíteni! Először is tudni kell a trabantnak az előgyújtását, tehát hogy felső holtpont előtt mennyivel ad szikrát, ha ez meg van a dugattyút oda kell állítani! Ez után a megszakítót egy lámpával ellenőrizve éppen nyitásra állítod, tehát a lámpádnak el kell aludni mikor a megszakítód kinyit. A másik hengert ugyan úgy kell beállítani, tudtommal a két hengerhez két megszakító tartozik és értelem szerűen amelyik amelyiké azt kell összhangba hozni. Talán vki hogy írtam ki fog helyesbíteni engemet :)
2015. febr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 outtatime válasza:

Én egy megszakítóról tudok. Ebben van egy nyák (kör alakú), három csatlakozó, három vezeték (fekete-zöld-barna). Az egyik szélső csatlakozóláb mellett a nyákon van egy kis nyomtatott 7-es. Erre kell kötni a fekete vezetéket, a zöld lesz a középső, a túlsó pedig a barna.

Ha nem ezt kérdezted, akkor bocs, voltam kb 8 éves, mikor Trabantot szereltem, ennek majd harminc éve. De akarok egyet, mert egyre jobban és jobban hiányzik a kis gyösz. Talán egy tramp....az de jó volna!

2015. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Üdv Te a elektronikus gyújtásrol beszélsz volt 2 fajta megszakítós, és elektronikus.
2015. márc. 13. 19:42
 4/4 outtatime válasza:
Akkor viszont elnézést!
2015. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!