Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átírást lehet hosszabbítani?

Átírást lehet hosszabbítani?

Figyelt kérdés

Egy nagyon hülye kérdést fogok feltenni viszont csak érdekelne hogy ez ténylegesen így van vagy az illető rosszul tudja?

Akitől vettem a mai nap folyamán egy autót azt mondta hogy ha bemegyek az okmányirodába és kifizetek valami pár ezer Ft-ott akkor a 15 munka napot ( átírást ) meg tudom hosszabbítani egy hónapra. Úgy mond " haladékot kapok " Na szóval ebben van igazság vagy full hülyeséget mondok a csávó? Mivel ha lehetséges akkor abban az esetben kell valami pótlékot vagy valamit fizetni + költségképpen? Ha nem akkor persze átíratom 15 munkanapon belül! :) Értelmes válaszokat várok és előre is köszönöm!



2015. febr. 17. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ilyenről. Ha van lehetőséged, ne várj vele. Lehet, hogy az eladó eleve rosszul tudja.

Nekem speciel volt időpontom 15 napon belül, de a kocsit régen hitelre vette az előző tulaj, ki is lett fizetve, csak nem stornózták az okmányirodában ezt, így nem írathattam át. Kértem egy papírt, hogy önhibámon kívűl nem tudom elintézni 15 napon belül, adtak is, kértem az eladót, hogy adja oda a bank igazolását, majd végül sikerült átíratni. Pár napra rá jött a levél az önkormányzattól, hogy szabálysértési eljárást indítanak, mert nem írattam át időben. Na mondom ezek nem normálisak. Rá 1 nappal jött megint levél hogy törölték az eljárást...

Na hosszúra nyúlt. :) Intézd el időben!

2015. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszod! :) el lesz intézve! :D
2015. febr. 17. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!