Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy rohadó karosszériás,...

Van egy rohadó karosszériás, de kitűnő motorikus, és szerkezeti állapotban lévő Renault 21-es turbódízel motoros autóm. Rendszám leadva. Hogy tudnám hasznosítani? Vagy hogy tüntessem el? El is adnám. ( Tudom. Csináljak belőle tyúkketrecet. )

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bontóban. De sokat nem kapsz érte, sőt talán még fizethetsz is. Vagy az alkatrészeket meghirdeted.
2010. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbáld meg hírdetni a duen.hu-n, ez egy rallys oldal, hátha valaki amatőrnek megtetszik versenyautó alapnak.
2010. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a Vatera.hu n is megpróbálhatod eladni
2010. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akinek épp ilyen kocsiban állt be a motorja annak jól jöhet.hasznaltautoponthu-n is meghirdetheted, de az lett volna a legjobb ha nem veteted le a rendszámot...
2010. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam(volt egy fordom) odaadtam egy ismerősnek. A bontó nem veszi csak úgy át neked kerül pénzedbe.Szóval odaadtam majd bejelentettem lomizáskór,hogy eltünt. Ennyi..
2010. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha haverodat elkapják vele akkor meg téged vesznek elő.Ügyes gyerek vagy :D
2010. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
azt veszik elő aki vezet b+
2010. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!