Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót kint lehet hagyni...

Robogót kint lehet hagyni éjszakára ilyen hidegben?

Figyelt kérdés

Itt gondolok a főtengely szimeringekre... stb

Persze rendesen bemelegítem reggel indulás előtt!



2015. febr. 18. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy kis fagytól nem fog semmi tönkremenni.
2015. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a szimeringnek a hidegben, ha 2t a motor akkor még a bemelegítéssel sem kell olyan sokat foglalkozni, mivel mindigvan kenés. Nem azt mondom, hogy egyből csőgáz, de nem kell azért 20-al tögymörögni a forgalom közepén, hogy a motor ne pörögjön mert szétkopik. Ami inkább árthat a hidegben az a víz, ha lemosod a motort akkor után próbálj meg beállni valami melegebb helyre, hogy meg tudjon rendesen száradni
2015. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm az eddigi hozzáoszlásokat!

Kb 2-3 percet szoktam járatni aztán indulok..

2015. febr. 18. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, nem mindenkinek van fűtött garázsa, nekik is működik a motorjuk.
2015. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt fűtött helyen a robogóm és nem lett baja tőle. Én úgy csinálom hogy beindítom és mikor leáll az automata szivató akkor elindulok vele, aztán 5km után már húzom neki rendesen.
2015. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!