Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennétek meg ezek közül?

Melyiket vennétek meg ezek közül?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


nem veszek se 1.8T-t, se 1.9 tádét. csak olyan autó érdekel, amelyik legalább ennyire kényelmes.


2015. febr. 18. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes választás a Passat, ezzel a sima 1.8 literes 125 lóerős motorral már elég normálisan megy és optimálisan fogyaszt.


Az a második linken lévő nem gyenge lehet, szervizkönyves, 95e km. Mondjuk meg is kérik az árát.

2015. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
attól hogy bejelöli a hirdetésben hogy szervízkönyv, nem biztos hogy van.. meg a rendszámát is kitakarta szval gyanús.
2015. febr. 19. 00:12
 3/6 A kérdező kommentje:
valós lehet szerinted ez a fogyasztás? [link]
2015. febr. 19. 00:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se. 15 éves autóért nem adnék ennyi pénzt
2015. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző! Állapotot nézünk nem kort:)
2015. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, 300 ezer kilométerrel. A fogyasztása vegyesben 9L, mondjuk ahol lehet taposom neki, 180-al megerőltetés nélkül megy (természetes az egyik elhagyatott Afrikai ország repülőterén), valahol 200 fölött a vége. Jó a hangja is. Ez a motor nagyon jó a kasztnihoz, harmonikus. Én mondjuk a 90.000 km-est venném, ha tényleg annyi van benne és nem átverés.
2015. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!