Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen messziről mér be a...

Milyen messziről mér be a traffipax?

Figyelt kérdés
M3 Gyöngyös fele 50km környeken a parkoloban allt egy rendőrségi opel. Embert nem lattam benne,mikor elmentem mellette,de a radar benne volt a kocsiban. Joval elotte lefekeztem,es igazabol egy Skoda RS-t követtem,nem teljesen a megengedett tempoval. Amikor lattam,hogy elkezd fekezni,en is lassitottam,ekkor meg jo 200-300 meterre lehettunk a kocsitol. Mennyi az esely arra,hogy mindketten kapjunk csekket?

2015. febr. 20. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
akár 1 km-ről is bemér, de éles képet a rendszámról 200-300 méterről tud csinálni. Legközelebb így versenyezzetek! :)
2015. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
képet csak száz méterről kapsz..persze a körülményektől függ, még annyiról sem biztos.
2015. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahh akkor megnyugodtam. Eleve ugy indultam neki,hogy lesz majd egy "felvezeto" autom,akit majd szepen bemernek ha kell,en pedig meguszom.:D Ezek szerint mukodo taktika.
2015. febr. 20. 14:49
 4/6 Vizéli László ***** válasza:
Ha bemérik a sebességed messziről lefotóznak, csinálnak az autóról több fotót, és mikor közel vagy oválá. Ott a tiszta rendszámod. Én nem taktikáznék a helyedbe ilyennel. Ha rendőrök nem voltak a kocsiba talán megúszod, de autópályán ez bevett szokás hogy sorozatképet csinálnak egész addig míg ki nem vehető a rendszámod :)
2015. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1800 méterig mér, de a rendszám max 100-150 méterről látszik. Nem radar volt ben, hanem lézer. És igen, mérhet automata üzemmódban kezelő nélkül is.
2015. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ezek szerint mukodo taktika."


Nem, mert másodpercenkétn több képet tud készíteni. Mindkettőtöket be tud mérni, ha oylan közelségben értek hozzá. Persze ez lézertől is függ... Az SCS103 csak képet készít, nem videót. Az új lézereket pedig még nem hazsnálják élesen mrácius 1-ig.

2015. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!