Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autonak mit tudtok...

Első autonak mit tudtok ajánlani 230-max 300 ig benzinest?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez így kevés.

Kapásból 20-at ide írhatok.

De ugye kérdés, hogy ebben mindegy legyen benne, vagy csak az autó? Mennyit tudsz rá költeni a későbbiekben (javítás)?

Mekkora motor legyen benne?

Kombi vagy ne legyen az?

Egyáltalán valami közeli elképzelés sincs?

Naponta használnád, vagy csak ritkán?


Azt ne írd, hogy minden tekintetben szuper legyen, és ne fogyasszon kb. semmit, mert ugye valamit valamiért.

2015. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeretett első autók ebben a kategóriában.:Keveset kell rá költeni stb... Suzuki Swift (én inkább az 1.3-at ajánlom) Opel Astra F, Öregebb VW-enek.

Én úgy vagyok vele hogy ha autót veszek akkor inkább többet teszek félre egy olyanért ami kényelmesebb, nagyobb, stb. Jelenleg egy öregebb 3 ajtós Corollám van és elég kényelmetlen 2-nél több fővel. Szóval ha haverokkal is mennél erre arra nyáron pl Balaton stb akkor inkább gyűjts még és válassz valami jobbat nagyobbat.

21/F

2015. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat tényleg nem irtam semmit. 5 ajtost szeretnék nem kombit,városban használnám,szervo kormányos legyen és legalább az elsö ablakok elektromos legyen.
2015. febr. 20. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
F Astra. A világból kivisz.
2015. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a pénzed és igényeid nincsenek összhangban. ha még találnál is valamit az nagy valószínűséggel szopóroller lesz. még swiftben és astrában is!
2015. febr. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért én csak a Vw Polo II-t tudom ajánlani, mert azzal van tapasztalatom. 6 éve vezetek egy ilyet, és semmi gondom nem volt még vele. 180 ezerért vettem anno, nagyon megérte.

Fenntartása Suzuki Swift-el összehasonlítható, csak nincs belőle annyi, így bontott alkatrészt kicsit nehezebb találni.

2015. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt a vágyam hogy szervós, el.ablakos legyen legalább a kocsi de 300.000ből alig lehet ilyet venni.

Fél millióért már simán lehet venni.

2015. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!