Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha mint szerelés?

Yamaha mint szerelés?

Figyelt kérdés
Szereztem egy yamaha Mint kismocit. Karbit beállítottam, de a motor nagyon füstöl (fehéren, pedig én kevertem bele a brenyót). Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek szimeringes -e a motor, mert erő az van am benne. Levetett oldal deknivel jött a füst kuplung alól. Nagyon offon van? Mennyit érdemes rá költeni?

2015. febr. 22. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A kuplung alól nem jöhetett, esetleg a variátor alól. Egyébként ha ott jött valami füst, ami fura mert ott inkább olaj folyna ha baja van a szimeringnek , akkor biztos cserés a szimering :) Az nem drága dolog, és nem is nehéz cserélni.
2015. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :),igazából a dekni mögül jött,szóval lehet hogy a szimering engedi a füstöt.(teszt útra mentem vele kb 200 m re és nem tettem bele olajat sem a blokkba,hanem csak összeraktam kb ra :).Előző tulaj csak állandó szívatóval tudta használni,mert a fő fuvóka dugulása miatt csak igy ment a moci valamennyire.Ha esetleg tudtok pár tippet minthez szivesen venném .Köszönöm
2015. febr. 22. 13:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra lennék még kíváncsi hogyha kikötöm a külön olajzót mert szeretném keverékkel használni a kis dögöt akkor az nem gond,mert az olajat csak a benzin keveréshez használja ugye?
2015. febr. 22. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a különolajzás csak a karburátorba juttatja az olajat, amit a karbi szépen eloszt a benzinnel. Szóval ha te ki kötöd a különolajzást, és tankolásnál a benzinhez adod az olajat, semmi baj nem lesz ha megfelelően adod a benzinhez az olajat.:)
2015. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!