Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy gokartot mennyivel más...

Egy gokartot mennyivel más vezetni mint egy fwd autót?

Figyelt kérdés
Ma megyek gokartozni. Jogsim már régóta van. Mit tanácsoltok hogy jó köridőt menjek? Mindenféle tippet szívesen várok!
2015. febr. 22. 10:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bognar gokart jovo het penteken? Nem veszesek az arak, 7 perc 1500, a palya 820 meter hosszu. En komolyan gondolom! Gyere el, aztan mutas meg hogy kell ellenkormanyozni :D
2015. febr. 22. 19:30
 12/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha várost írtál volna, könnyebben megtalálnám a helyet :D


Egyébként egy dologra gondolunk, csak valamelyikünk rosszul hívja. Én ezt ellenkormányzásnak tanultam, amikor az elejét a hátulja ellenében igyekszel visszaterelni egyenesbe, mert "ellen kell tartani" a kormánnyal az első kerekeket.

2015. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ha túlkormányzott lesz az autó akkor ellenkormányzással tudod korrigálni :) Gokartnak egyébként a hátsó tengelye fix, nincsen differenciálmű. Mi a Rotax-ba gyakran 3 kerékkel fordulunk a kanyarokban pont emiatt. És mivel gondolom, hogy bérgokartozni szeretnél menni szerintem felesleges tanácsokat osztogatni, menj oda és nyomd neki ahogy tudod nem olyan gyors az, hogy bajod legyen tőle :D
2015. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!