Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 éves lány vagyok. Milyen...

18 éves lány vagyok. Milyen autót ajánlatok nekem? Max.1 millió Ft-ig.

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén? Semmilyet. Miért kellene egy 18 évesnek autó? Azért, hogy összetörd 100 km múlva? Még meg sem száradt a tinta a jogsidon, inkább gyakorolj. Volt az ismertségi körünkben is olyan, hogy megkapta a jogsit, és apucitól kapott egy vadi új autót, ami 1 hétig volt autó. Még jó, hogy mindenki túlélte. És nem egy ilyen eset van.
2008. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
83%
1. válaszadó...nem kell általánosítani van igazság benne de nem mindenkire igaz
2008. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

Örülök,hogy ez a legnagyobb problémád ennyi idős korodban! Aputól vagy anyutól kaptál 1 milliót?Szerintem tedd félre ezt a pénzt inkább abból nagyobb hasznod lesz!

Jól fog még jönni..

2008. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél 300erezért egy jó ladát, a többit meg tedd félre későbbre... így kocsid is lesz és pénzed is. A ladát nem kell lenézni, jó kocsi az, lehet nem nőies, de 18éves korban az ember örüljön annak ami van. Olcsó hozzá az alkatrész és ha nem hajtod szét, akkor sokáig fog szolgálni.
2008. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
87%
Nagyon jó állapotú Renault Twingo-kat lehet venni már 400 000 Ft tól. És ez kifejezetten női autó.
2008. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

A Twingo jó, csak egy szolid ütközés után nem marad lábad! Aki nem hiszi nézze meg a törés tesztjeit! De az összes kisautó életveszélyes! Az egy (szerintem) téves általánosítás, hogy a "kis aranyos" a női autó!

1M ft-ért már szinte minden középkategóriás kocsit meg lehet venni 7-8 évesen.

Alfa 145, Citroen saxo, néha egy-egy Xsara is van a piacon, Opel astra, Daewoo kalosból már 5 éves is van annyiért, Fiat bravo, vagy Punto, Peugeot 206 (határeset), Renault clio II., Seat ibiza, ezekben legalább van némi anyag, és a felszereltség is bővebb. A teljesség igénye nélkül, csak győzz válogatni.

2008. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Lemaradt a link:

[link]

2008. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Akarsz egy kalandot? Vegyél egy Trabantot! :D
2008. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

A 3-mal fentebb írt kommenthez és az íróhoz:

A kis autó is jó autó, marad lábad abban is. Ehhez csak egy egyszerű szabályt kell betartani: nem kell úgy menni, mint egy eszelős, és akkor tuti nem törik össze, innentől a passzív biztonság meg értelmetlen plusz súly, többletfogyasztás...

2008. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

kedves utolsó :D, az a probléma, hogy nem csak te közlekedsz az utakon, és lehet, hogy mások nem lesznek oly óvatosak mint te és innentől kezdve szóba jön a nagyautó->biztosnág párosítás. Amúgy meg miért kell lehordani a csajt? Vazze én még cask 16 vagyok de már van 1 saját telkem sőt irigykedjetek 2 ház is volt rajta de lebontottuk és most nézzetek nagyot: egyáltalán nem vagyunk gazdagok sőőőőt... Csak nálunk tudnak az emberek a pénzzel bánni.

VW Polo?

2008. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!