Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Felicia hátsó ablaktörlő?

Patriksztár kérdése:

Skoda Felicia hátsó ablaktörlő?

Figyelt kérdés

Vettünk egy Skoda Feliciát (1999-es), és egy a probléma.

Nem tudjuk hogy kell használni a hátsó ablaktörlőt.


Esetleg valaki tudna segíteni, hogy hogy is működik?:D


Köszi a válaszokat.



#Skoda #Felicia #törlő.
2015. febr. 22. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ablaktörlő kapcsoló karját (jobb oldali) egyszerűen előre nyomod, úgy mint amikor az országúti fényt kapcsolod be a másik oldalon. Ha csak "kicsit" nyomod akkor töröl, ha ütközésig, akkor megy hátra a mosófolyadék és a törlés egyszerre. Nem marad ott, visszaugrik alaphelyzetbe a kar.
2015. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az első ablaktörlés pedig idő intervallum kapcsolós is, két törlés közötti időt be lehet állítani 4-30mp között. Ez úgy működik, hogy egyszer felkapcsolod, majd rögtön vissza alaphelyzetbe. Vársz annyit, hogy elég eső essen a szélvédőre majd, majd megint első állásba kapcsolod és ott hagyod. Ekkor megjegyzi azt az időt amit a két kapcsolás között hagytál neki, tehát akár 10mp-re is beállíthatod, ha csak kicsit esik. Ha csak simán egyet kapcsolsz, akkor kb 4 mp-ként van egy törlés.
2015. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél :")
2015. febr. 22. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szívesen. Nekünk is 1999 feliciánk van, újként vettük. Ha felmerül még valami, nyugodtam kérdezhetsz, ha tudok segítek.
2015. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen :)

Nagyon kedves vagy^^

2015. febr. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!