Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a Peugeot 406...

Mi baja lehet a Peugeot 406 típusú kocsimnak?

Figyelt kérdés
Minap jöttem haza a Peugeot 406 típusú autómmal és már indulásnál tapasztaltam érdekes dolgokat, pl: az olajszint érzékelő azt mutatta, hogy nincs olaj a kocsiban pedig tele van, út közben nagyobb kanyarokban egy pillanatra elment a világítás és a rádió leállt, a motortérben egy érdekes fütyülő hangra lettem figyelmes (mintha egy turbó lett volna, pedig szívó a motor. ) Amikor hazaértem megpróbáltam újra beindítani de csak a 3. próbálkozásra sikerült, ezután be akartam zárni a kocsit de a centrálzár nem működött.5 perc után sikeresen be tudtam zárni a kocsit. Lehet hogy az aksival van baj, vagy mivel lehet?

2015. febr. 22. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Akksira, generátorra rá kéne nézni, az biztos. Nem mostad utóbbi időben? Ez még a facelift előtti vagy utáni változat?
2015. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésben a válasz: Peugeot.
2015. febr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!