Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet az autó fűtésének?

Mi baja lehet az autó fűtésének?

Figyelt kérdés
2007-es opel astra G. Mentem vele jó volt a fűtés. Indultam vissza pár óra múlva és 1-2-3 fokozatban semmi. 4-es fokozatban meg maxon fújja a meleget. Mi lehet vele?
2015. febr. 23. 13:31
 1/8 vatafak ***** válasza:
fűtőventillátor kapcsoló? (ha 1-2-3ban egyáltalán nem hallod h menne...
2015. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Majd megvizsgálom még simán csak gyújtáson hogy forog e a ventillátor kisebb sebességi fokozatban.

De elképzelhető az is hogy mondjuk lerázkódott valamilyen saru a kapcsolóról? Vagy ez nem lehet?

2015. febr. 23. 14:03
 3/8 szántóvető ***** válasza:
2015. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na szóval. 1-2-3 fokozatban semmi. Meg sem mozdul a ventillátor. 4-es fokozatbannmeg forog makszon. Lehet biztosíték?
2015. febr. 23. 15:30
 5/8 szántóvető ***** válasza:
100%

hosszú volt a cikk hogy nem olvastad végig?

"Amikor csak a ventillátor legmagasabb fokozata működik, szinte biztosan az előtét-ellenállással van gond."

2015. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikket. De a kommentet még előtte írtam. Sőt még a szerelgetős részt is elolvastam. Volt itt 5 ezer is említve. Meg 9 ezer is. Egy astra G-nél ez mennyire gyakori hiba? És ennél a típusnál milyen összegbe kerülhet a javíttatás? Nem.szakszervízben hanem egy villamossági szerelőnél?
2015. febr. 23. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Előtét ellenállás halt meg. Ez típushiba.
2015. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy munka. Ki kell szerelni a kesztyűtartót és ott van a fűtőmotor előtt. Egyszerűen csak be van pattintva a szellőzőcsőbe. 2-3e Ft körül van bontottan és kb. 1/2 óra kicserélni.
2015. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!