Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Biztosítás kifizetése előtti...

Biztosítás kifizetése előtti eladás. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy autóm. Nemrég vettem. Már a nevemre van írva, megvan az új forgalmi is, a törzskönyvet meg hamarosan kiküldik. A biztosítás is meg lett már kötve, megkaptam a csekket is, már csak be kéne fizetni. Március 3 a határidő. A kérdésem a következő. Mi van akkor, ha március 3 előtt eladom az autómat és addig nem fizetem be a biztosítást? Utólag kell valamit nekem, vagy az új tulajdonosnak fizetnie, vagy maradhat annyiban?


Illetve lehetséges lenne így üzembentartóival eladni?



#biztosítás #befizetés #határidő előtti eladás
2015. febr. 23. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A biztosítást részarányosan ki kell fizetned, ez általában úgy történik, hogy befizeted a csekket, és a fennmaradó összeget visszautalják. Vagy besétálsz a biztosítóhoz, és kérsz egy részarányos csekket.


Már megint egy birka üzembentartós. Minek nektek (igen neked is) autó, ha nem tudjátok az alapvető dolgokat kifizetni!?

:(


Mint a vagány merciscsávó, aki előttem tankolt 3000-ért a taligába.

:D

2015. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÉS üzembetartóival akarja eladni...
2015. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nekem kellene üzembentartóival, hanem a vevőnek.
2015. febr. 24. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!