Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen A2-es kategóriás...

Milyen A2-es kategóriás motort ajánlottok elsőre?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretném lerakni az A2-es jogosítványt 18 évesen és első motornak milyet ajánlottok? Jól nézzen ki, minél alacsonyabb fogyasztása legyen, öröm legyen ráülni, megbizhato legyen, birjon egy 80-90km/h -as utazó tempót gond nélkül. Ha kell napi 100-150 km megtetele.

2015. febr. 23. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Pénzt nem írtál. Azt sem hogy milyen öreg legyen max. Vagy hogy használt vagy új. De első motornak inkább használt.

Pl kawasaki 250 valamilyen zx vagy nem tudom mi lehet a típusuk. De ilyen sport kategória. Van akkor honda cbr 250.

Ezeket a kis köbcentiseket annyira nem ismerem. De van yamahából is. Nyilván tzr 250 vagy valami. Meg suzukibópnis van többféle.


Ilyen apriliákat nem ajánlok...

2015. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?

Legjobb választásod Honda 2013-ban kiadott 500-as triója. Lényegében ugyanazt a motort adták ki három külsővel, egyik biztosan bejön.


Ennél jóval olcsóbb, de nagyon megbízható a Honda CBF 250. Egyszerű kis motor, én ezen kezdtem még AK jogsival.


Aztán ott van még a Honda CBF 125, amit 2009 óta gyártanak. Ez is nagyon megbízható, szaladgálós motor. Túrázni ezen nem fogsz, de még a 250-esen sem nagyon.


Persze a többi márkának is megvan az ezeknek megfelelő motorjuk, de nekem eddig Hondám volt, ezrét azt tudom ajánlani.


Ja még gondold meg a túra robogókat. Honda Forza 250, Suzuki Burgman, stb. Ezek nagyon praktikus gépek.

2015. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sportmotorral kezdj. Általában drágábbak, drágább a fenntartásuk, mint sok másiknak. Ami szerintem kezdésnek jó, az mondjuk egy supermoto. Olcsók az alkatrészek bele és a motor alapból is elég strapabíró. Vagy egyéb ilyen átmeneti motor. Nem ismerem nagyon, de a KTM 200 Duke-ról jókat olvastam, hallottam.
2015. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!