Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a 4...

Mi a véleményetek erről a 4 autóról melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2015. febr. 24. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Harmadiknak a hátulja, negyediknek az eleje lehetett törve, legalábbis elüt a lökhárító színe már képen is. Én az első kettőt nézném meg. Többet így nem nagoyn lehet mondani
2015. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen én is néztem hogy a sárvédö másabb árnyalatú mit az ajtó
2015. febr. 24. 11:00
 3/9 szántóvető ***** válasza:
bora-t nézném meg első körben.jobban tetszik a formája,nagyobb is,fiatalabb is mint a golfok.karcolások láthatók rajta,nem kizárt hogy el kezdett rohadni itt-ott.nézesd át szervizben,bármelyik is lesz a kiszemelt.
2015. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Borát venném én is.


A fényképek gyakran csalnak, mert a képen látszódhat árnyalati eltérés a fényviszonyok miatt, hogy az elemekre különbözően esik be a fény.

A lökös színeltéréséből még az következik, hogy csak az sérült, azaz csak a műanyag, de különben sok autónál gyárilag eltér a lökös árnyalata a többi részétől.

2015. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor bora igaz nem az agyon felszerelt de szerintem egész jó állapotban van
2015. febr. 24. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy valamiért cserélni kellett a lökháritót (kisebb ütközés, vagy bármi miatt), még nem kell sz*rnak titulálni az autót, bár a szinnel vigyázhattak volna jobban.
2015. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bora.A GOLFOKNÁL a nevet is meg kell fízetni.
2015. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én inkább magánszemélytől vásárolok,akiknél legalább 2-3 éve ott van.A kereskedő nem igazán tud az előéletéről,rosszat nem fog mondani,csak amit hallani akarsz.Persze ezt írásba nem adja.
2015. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
BORA!!!
2015. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!