Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Wagon R Automata....

Suzuki Wagon R Automata. Váltó világítás?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy automata váltós Suzuki Wagon R-t.

Úgy sejtem - de biztos nem vagyok benne - a váltónál kellene lenni valamilyen kontroll világításnak.

Sötétben adódhatnak bizonytalan helyzetek, mivel nem látszik, hogy a váltó valóban abban az állásban van-e, amelyikbe szándékomban áll kapcsolni (P-R-N-D-2-L)

Jól sejtem, hogy világítani kellene a váltónál egy izzónak (vagy többnek)?

Ha igen mennyire bonyolult az izzó csere?

Esetleg biztosíték gond is lehet?



2015. febr. 24. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól sejted, kellene lenni egy kellemes világításnak. Nekem még az első szériából volt, és vagy egy év múlva elment a váltóvilágítás.

Ha jól emléxem, a vezető ülés alatt be volt csípve a kaszni, és az ülés sínszerkezete közé..(összeszereléskor nem figyelt a szerelő) egy évig bírta a szigetelés, aztán elvágta a zsinórt a vas, és annyi..persze a bizti is kiment...

kicsit macerás, de egy délután kényelmesen megvan..

egy szervízben nem is vállalták, mert azt mondták nem ismerik ezt a típust.

nagyon kellemetlen, ha nincs váltóvilágítás, sajnos rá kell szánni egy kis időt.

a bal küszöb mellett megy hátra egy kábelköteg, abból csatlakozik le, egy szál madzag az ülés alá, és tovább a váltó kulisszája alá..


türelem kérdése. a vezeték színére már nem emléxem, de asszem egy jelzőcsík is volt benne.

előtte a biztit nézd meg, asszem a kormány alatt volt a váltóé...

11 éve volt, már homályos...

2015. febr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Megnézem, vagy megnézetem majd, mert valóban kellemetlen a világítás hiánya.

2015. febr. 26. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!