Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos ablakemelő hiba,...

Elektromos ablakemelő hiba, mi lehet?

Figyelt kérdés
Elkezdte a peugeotom,hogy ha lehúzom a vezetőoldali ablakot,akkor még az isten se álítja meg,hogy ne menjen le tövig. Hiába nyomogatom hogy áljon meg,de ez nem is lenne probléma,hanem azzal van,hogy ha lement,akkor elkezd kattogni,mint ha folyamatossan rajt álnék a gombon. Inenntől megszünt az ablakfelhuzás,maximum csak akkor ha leállítom az autót. Indítás után felmegy,de ugyan azt csinálja amit lehúzáskor. Na most én szétszedtem a kapcsolót,és lehúztam az ablakot,lehúzás közbe kihúztam a kapcsolót,hogy megnézzem az ökörködik-e. De nem az,ugyan azt csinálta. Mi lehet a probléma? Peugeot 406. (A jobb oldali ablak jó)

2015. febr. 26. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

ezekben van egy fránya kis elektronika, az zakkant meg.

nálam is gondol egyet, és végig lemegy, de nem kattog még..

aztán ugyanez fel..ha ez megbolondul, akkor produkálja ezt a jelenséget. még szerencse, hogy a motornak van védelme..


helyileg hol van, ami megzavarodott, azt nem tudom, de ha szerezni tudsz egy 406-os elektromos rajzot, abból minden kiderül.persze azt az évjáratot.

Bécsben kapható, azt tudom.

2015. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
beszart a végállás kapcsoló
2015. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,majd kiderítem hogy pontossan mi hülyült meg.
2015. febr. 26. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!