Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek, ha motor vásárlás...

Mit tegyek, ha motor vásárlás után 3 hónappal visszafizetést kérnek tőlem?

Figyelt kérdés

Üdv! Kb. 3 hónapja eladtam egy Simson motort (blokk nélkül) írtam neki hogy nincs semmi hibája(nem tudtam róluk) tegnap ír nekem a vevő hogy a tankról leszedte a festéket,tiszta gitt az egész,az egyik teleszkóp nem jól működik,a kerék rozsdás,repedt stb..

A vevő kijött hozzám megnézte a motort mondta hogy jó meg minden megegyeztünk 25.000Ft-ba,aláírtuk az adásvételit és elvitte.

Az adásvételibe nincs olyan hogy kérhet visszavásárlást,vagy akármi annyi van benne,hogy " Eladó tájékoztatta a vevőt a motorkerékpár műszaki állapotáról és sérüléseiról. A vevő ezeket tudomásul vette." Azt írja hogy nem akar ügyet ebből,fizessem vissza és visszahozza a motort.

Egyébként az adásvételibe nincs egy tanu aláírása se..

Itt volt nálam látta a motort,mondta hogy jó stb,nem tudok mit csinálni visszafizetni nem akarom.Előre is köszi a választ


2015. febr. 27. 14:20
 1/6 szántóvető ***** válasza:
ne fizesd vissza és kész,pereljen ha akar.
2015. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt ő is tönkretehette. Ne fizesd vissza. Ne hagyd magad átverni.

Kíváncsi vagyok, milyen üyget akarna belőle csinálni.

2015. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem tudtam hogy horpadt a tank és javítva lett,az előttem lévő tulaj javíthattam gondolom,köszönöm a választ,aki olvassa az írhat még nyugodtan :)
2015. febr. 27. 14:35
 4/6 SándorÚr ***** válasza:
Mondjad neki igazságügyi szakértő 55.000forintért ad ki jegyző könyvet. Én egyszer autósbolttal ugattam össze gagyi alkatrész miatt, de aztán látták, hogy nincs értelme vitatkozni....
2015. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne add neki vissza a pénzt. Elment megnézni, látta milyen és annak tudatában vette meg. 3 hónapja nála van, akár ő is tönkretehetett rajta 1-2 dolgot. Azt is megcsinálhatta hogy egy szar tankot rárakott és odaviszi neked hogy lecsiszolta a festéket a tankról ami a vázon volt.

25.000 ft miatt úgysem fog perelni.

2015. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Késő bánat a vevő részéről. Így járt.
2015. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!