Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb márka?

Melyik a jobb márka?

Figyelt kérdés
Egy japán autót szeretnék venni. A következő 3márkán gondolkodom: Mitsubishi, Mazda, Honda. Melyik a jobb? Melyiket érdemesebb választani? Most elősször mindegy az évjárat, meg a modell , először is a márkát szeretném el dönteni. Előre is kköszönöm a válaszokat.
2015. febr. 28. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Toyota :)
2015. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beviz Elek ***** válasza:

A felsoroltak közül talán a Honda, de figyelni kell, nehogy széthajtottat vegyél.


Amit nagyon dícsérnek, az a Toyota/Lexus gyár.

2015. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen még Lexus-t akartam írni, de az olyan luxus izé... és a 3 márka mellé nem igen passzol.

Egyébként én is Hondát akarok, Honda Civic-et 1996-98 között készült sedant 1.5-st motorral v 1.6-s


de tetszik még a mazda 3-6 is

mitsubishi pedig a lancer


egyébként ha sok pénzed van subarut is vehetsz :P

2015. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A toyota még eszembe se jutott... lexus, és a subaru egy kicsit drága. Esetleg még valami tipp?
2015. febr. 28. 13:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként leginkább a 3 felsorolt márka érdekelne.
2015. febr. 28. 13:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen tök mindegy, egyikkel se lesz több gondod, mint a másikkal.

Viszont árban a Hondkk drágábbak pl, mint a Mazdák (új esetében).


Azért jó lenne tudni az évjáratot, körübelüli ráfordítandó összeget... pontosabban be lehetne határolni.

Nem mindegy, hogy egy 323-as mazdát, vagy egy új accordot próbálasz összehasonlítani.

2015. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. De én most alapjául arra lennék kíváncsi, hogy melyik a megbízhatóbb márka a másiknál. Én se egy 30 éves autót akarok össze hasonlítani, egy 0 km-essel. Ha eldöntöttem a márkát, akkor egy 2000-2005 évjáratú modellek között választanák. De ez majd akkor. Előbb a márka legyen meg. Az nekem nehéz döntés, mert hallottam így is meg úgy is mindegyikről. Azért szerettelek volna titeket meg kérdezni, hogy mi a véleményetek.
2015. febr. 28. 16:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Honda

Mazda

Mitsubishi


Az utóbbi időben a Mazda nagyon megbízható autókat gyárt!

2015. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszod!
2015. márc. 1. 07:29
 10/11 redoutable válasza:
Subaru :)
2015. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!