Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dellorto karburátor túlfolyójá...

Dellorto karburátor túlfolyóján folyik a benzin. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
(minarelli am6, dellorto phbn 16-os karburátor) Mióta szétszedtem főfúvóka csere miatt, és összeraktam azóta folyik a benzin az úszóház alján lévő műanyag lyukon. Eddig nem szivárgott a benzin. A tűszelepet ellenőriztem, és a manuális benzincsap jól zár.

2015. márc. 1. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
felakadt az úszó ezért nem zár el vagy kiesett a kis zárószelep. Ütögesd meg ha nem segít újra szét kell szedni.
2015. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tudom banális hiba, de én pl egyszer fordítva raktam vissza a tűszelepet.
2015. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos egyik se...
2015. márc. 1. 21:26
 4/13 joco5582 ***** válasza:

Egészen biztosan szelep, úszó probléma lehet. Esetleg nem hajlott el az úszóház füle? Ha igen be kell állítani.

Esetleg az úszóház tömítése rendben van?

2015. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a tömítés jó
2015. márc. 2. 18:53
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor az úszóházat tartó lemez van elgörbűlve
2015. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az sincs... csak azóta van gond mióta újra összeraktam, előtte egy csepp benzin sem folyt
2015. márc. 3. 14:54
 8/13 joco5582 ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamit rosszul szereltél össze és az úszóház beragad, beakad? Például fordítva csavarozod fel az úszóházat, vagy valamely alkatrész nincs helyesen becsavarva, összecseréltél valamit?
2015. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem mert újra szétszereltem, és megnéztem mindent, az úszó is szabadon mozog... ezért nem értem :/
2015. márc. 4. 15:52
 10/13 joco5582 ***** válasza:

Biztos próbáltad már, de végtére is, ha összeszereled a karbit, és fejjel lefelé fordítod akkor bele tudsz fújni a benzincsőbe, vagy átszelel?

Mert az ok, hogy az úszó fel le mozog, de valóban zár is tüske?

2015. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!