Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen krosszmotort ajánlanáto...

Milyen krosszmotort ajánlanátok 200E-ig?

Figyelt kérdés
minimum 125ccm. Ami tényleg bírná.
2015. márc. 3. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
200ezerig? Hmm... ennyiért talán olyan 25 év körüli yz 125 vagy cr 125, de ezekre még egy 100 rugót rá lehet számolni az üzemórás cuccok cseréjére minimum.
2015. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pl találtam nem is 1 kx-et 17 év körülit. nem hiszem 90es évjárat körül lenne csak.
2015. márc. 3. 21:49
 3/6 A kérdező kommentje:

ilyen 2000 es évjárat körül. tegyük fel vennék 1et és cserés lenne vmi üzemórás téma, olyan sokba kerülne? Mivel még nem volt krosszmotorom így nem teljesen vagyok tisztába a dolgokkal, hogy mi lehet üzemórás benne. Szóval hallgatom?:D


komplett henger annyi nem?

2015. márc. 3. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Linkeld be azokat a hirdetéseket. Most írod, hogy fogalmad sincs a motorokról, de megmagyarázod nekem, hogy igenis van 200ért f-sza 125ös cross gép ami max 15-6-7 éves és marha jó állapotban van). Hogy mi lehet üzemórás? Dugattyú (30ezertől indul), hajtókar (20-30ezer között), tűgörgők (3-4ezer), tömítés szett (10-20ezer), lánc (15-25ezer), lánckerek (10ezer), fékbetét (5-10ezer), féktárcsa (15ezer), légszűrő (5-7ezer).


Szerintem sokkal jobban járnál, ha vennél egy 12ös endurot (pl ymaha dt). Ezek nem üzemórásak, az alkatrész ugyan nem olcsó, de nem olyan drága, mint egy cross motorhoz, és ha rendszámos, akkor még közúton is használhatod.

2015. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Főtengely szintén, aminek nem tudom az árát, de ha az én 80ccm enduromhoz 15ezer, akkor nem nehéz kitalálni, hogy egy 125ös cross-hoz legalább a duplája.
2015. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemrégiben vettem egy 250-es cross motort.230 ezerért.Működőképes volt de rendbe akartam rakni.Ráköltötem eddig 120-ezer forintot.Így már lehet vele motorozni.De kb még 100-ezer beleugrik ebbe a szezonba.Ugyhogy ha crossozni akarsz és olcsó crosst akarsz venni akkor ilyesmivel számolni kell.Szarral meg nem érdemes crossozni mert életveszélyes.+még számolj a védőfelszerelessel.Ha csak motorozgatni akarsz akkor inkább nézz valami endurót vagy versenyendurót.Márkát annyira nem irok mert fölösleges.Amelyik jó állapotban van.
2015. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!