Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszakinál volt már olyan...

Műszakinál volt már olyan hogy meghajtották a kocsidat?

Figyelt kérdés

Annó haver mesélte hogy a 78-as camaro-ját elvitte műszakira, benne felejtette a pénztárcáját, visszasétált érte, már látja hogy írják vele a kört... Mérgében azt sem tudta mit csináljon.

Én is félek mert egyik barátom viszi el (az egyébként nem kis értékű és köbcentis) az autómat, mert én nem érek rá akkor.

Tartok tőle hogy lesz valami. Ha tönkremegy az autóban valami perelhetőek lesznek?


2015. márc. 3. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt. Olyan is, volt, hogy szervizbe elvittem. A szellőzőrendszeren volt egy jelentéktelen javítás. Tehát semmi olyan, ami próbakört indokolt volna. Mikor elhoztam az autót 12km-rel több volt az órában mint amikor otthagytam.
2015. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot és akkor vitesd oda a kocsit, így a vezető megtudja várni még készen lesz a műszaki vizsga. (Én biztos nem hagynám ott a kocsit semmi pénzért, minek? felesleges)
2015. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert az időpont már megvan, de közbejött hogy nagypapámhoz kell bemennem a kórházba... Pont nem tudom én bevinni.

De hogy van merszük elvinni próbakörre? Ha jelentéktelen volt a javítás

2015. márc. 3. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Végig szoktam várni a műszaki vizsgát. Meg szokták túráztatni. Eleve úgy viszem, hogy bemelegítem a motort, nehogy véletlenül hidegen túráztassák. A km óra állást pedig felírom.
2015. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja műszakit én is meg szoktam várni. Az legfeljebb egy óra. Sőt ott szoktam állni az autó mellett végig. A túráztatás alatt nem tudom mit értetek. De a környezetvédelmi mérést helyből úgy csinálják, hogy többször lepadlózzák a motort tiltásig.
2015. márc. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!