Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros jogosítványt szeretnék...

Íazazazazaza kérdése:

Motoros jogosítványt szeretnék szerezni Yamaha YZF R6 vezetéséhez, de nem tudom hogy kezdjek neki (többi lent)?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy milyen jogosítvány kell hozzá (600cc-s motor)

Jogosítványom eddig semilyen sincs, de motorra szeretném letenni, viszont olvastam valami olyat hogy nem lehet rögtön letenni gyorsasági motorra vagy mi, na szóval ebben kérném a segítségeteket.

(és esetleg ha tudnátok valamilyen helyet pest körül ahol erre alkalom van, akkor megköszönnék egy linket.)

Előre is köszi!



2015. márc. 4. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál 24 éves akkor rögtön vizsgázhatsz korlátlan "A" típusra, onnantól vezethetsz 1300as túramotort is
2015. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még csak 20 vagyok, akkor valószínüleg még várok inkább :D köszi az infót !
2015. márc. 5. 17:02
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ha 20 éves vagy, nulla vezetési rutinnal, akkor ne R6-al akarj kezdeni...szerintem...

Suzuki Gs500 tökéletes tanulómotor. Sok iskolában ezen oktatnak.

A csigajogsisok elég jók szerintem, de a vezetéstechnikai tréning elengedhetetlen friss jogsival!

2015. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne R6ossal kezdj :D én is 20 vagyok (uhgxanabban a helyzetben, mint te), most akarom letenni az A2es jogsimat majd. Én több ezer kilométert bicajoztam már, abból sokat budapesti forgalomban, de még én is csak 250 cc-vel akarom kezdeni. 600 köbcenti az eszeveszett sok egy full kezdő számára. Szerintem tanulj meg motorozni egy 125 vagy 250esen. Utána jöhet 400as, majd 600as. A tapasztaltabb motorosok mind a fokozatosságot javasolják.
2015. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!