Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki vásárolt már használt...

Valaki vásárolt már használt autót a Suzuki Gusztáv márkakereskedésben vagy a Suzuki háznál? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Esetleg az AAA Auto kereskedésről vélemények?

#Suzuki #Suzuki Swift #Suzuki Gusztáv márka kereskedés
2015. márc. 6. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Így véleményt mondani elég veszélyes..vettem már jó szwiftet lepukkant helyen is, és egy másik, szintén nagyon jó szwiftet csilli-villi helyen is...


egyik hely sem tehetett róla, hogy az autók hibátlanok voltak..ők csak továbbadták..


a kocsit nézd, ne a helyet..

és miért is kell megbízhatónak lenni?

mert volt olyan, hogy beadtam az autómat szervízre(olajcsere, szűrők cseréje, téli gumi cseréje, stb)azt mondták két óra legalább..jó várok.. négy óra várakozás után boldogan elvitte, és csak otthon vettem észre, hogy majdnem száz kilómétert belehajtottak, és a csomagtartóban cementpor volt..na, megnéztem a motorteret is, kiderült, hogy a felszámolt gyertyát nem cseréltlék ki...


ez megbízható szervíz?

2015. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!