Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Életem első autóját szeretném...

Életem első autóját szeretném megvenni, tudnátok egy kis, segítséget nyújtani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a fentiekben már elmondtam, autót szeretnék vásárolni. Kíváncsi vagyok az internet közösség véleményére is! Nos nagyjából egymilliós keretem volna, egy autóra mert suli mellet dolgozok így hát, annyit nem tudok keresni és "viszonylag" messzebb van munkahelyem, ezért már nagyon kellene egy autó. Nagyon szeretem a BMW-ket és a Mercedeseket. Sajnos erre nem elegendő ez a pénz, viszont további érdeklődésem főleg a Skodák iránt. Nos tehát, mivel a munkahelyem messzebb, van ezért én egy Skoda Octavia első sorozatából egy 1.9(dízel) autót szemeltem ki. Mit gondoltok erről ? (egyébként apukám autószerelő tehát egy jól karbantartott, autó kiválasztása nem lesz gond) Tehát ez volna a gondolat menetem. Kérlek írjatok róla véleményt, esetleg hozzáfűzni valót, apukámmal még nem közöltem, hogy pontosan milyen autót is szeretnék előbb inkább meghallgatlak titeket, aztán majd utána, :)

Kérlek segítetek!


... és kösz a válaszokat előre is!!



2015. márc. 7. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A dízel az parasztvakítás. Azért veszik az emberek mert jól esik látni a fogyasztási adatokat hogy ez 2 literrel kevesebbet eszik, de azt a pénzt a szervizben ott hagyod vagy az értékvesztésnél elbukod.
2015. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A régebbi 1.9 TDI-k fenntartása még nem drága, nyugodtan meg lehet venni és jobb is, mint vásárolni egy 20 éves Mercedest, vagy BMW-t ugyanannyi pénzért, ami folyton a szerelőnél lesz.
2015. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dízelt csak akkor vegyél, ha min. havi 3 ezret mész. Ezt apud nem mondta?
2015. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mondom srácok apuval még nem beszéltem, hogy konkrétan milyet szeretnék csak arról, hogy kellene már. Azt hogy, dízel vagy nem dízel az még nem volt. De ha vacak akkor azt úgy is elmondja majd de köszönöm, hogy pazaroljátok az időt rám ! :D
2015. márc. 8. 16:45
 5/5 Zsolti983 ***** válasza:

A régi TDI Octavia nagyon jó választás, az egyik legjobb dízelmotor dolgozik benne.

Ha BMW tetszik, és első autónak kell,akkor meg tényleg nem szabad Bömösből dízel lomot venni. Abból kapsz 316, 318 compactot, ami első kocsinak bőven jó, és mégis BMW. 1 millióból már egész vállalható példányok vannak, de ha külföldön is szétnézel, ott még nagyobb a választék.

2015. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!