Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlanátok nekem?

Milyen kocsit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
(nőként teszem fel a kérdést, tehát nem igazán értek az autókhoz) Amit szeretnék: Dizel legyen, alacsony fogyasztással (naponta kb. 100 km-t vezetek), ne legyen túl kicsi, se túl nagy (bocsi :-) ), pl. a Puntonál nagyobb legyen. 2008 és 2012 közötti évjáratokat nézegettem, 5 ajtósokat, egyelőre csak Ford Focusokat, de érdekelne a véleményetek, Ti milyet vennétek?

2015. márc. 8. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A Ford Focus jó választás, pláne, ha amúgy is szimpatikus neked.

A dízel, mint feltétel, felveti a kérdést, hogy miért?

Megéri neked?

Vagy az is szempont, hogy azzal nehezebb lefulladni?

Végülis én le nem beszéllek a dízelről, de ne csak azt nézd, hogy fogyasztásilag kevesebb összegbe kerül - büdösebb az üzemanyag, drágábban tudsz dízelt venni, többe kerül a javítása (ha elromlik).

A napi 100 kilométer is elég kevés egy dízel igényinek.

2015. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2015. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

# 1/


Évi 30e km kevés egy dízelnek? WTF? Gondolom te az a fajta csávó vagy aki mikor 10 éves autót akar venni el van ájulva már a 150,000 km-től is az órában...


Kérdező:

A legfontosabb kritériumot kihagytad: Mennyit szánsz rá?

2015. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
BMW 760Li-t :)
2015. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, igazából úgy kalkuláltam, hogy olyan maximum 2m ft-ot szánnék rá, tudom, hogy így a 2010 feletti évjáratok kiesnek.. Ami igazából nagyon de nagyon tetszik, az az Audi A3-as vagy a Hondák is, de arra sajnos nincs pénzem, hitelt semmiképp nem akarok felvenni és bár most van autóm, (14 éves, benzines), de most gyűjtöttem össze egy újra a pénzem. 25 éves vagyok, még a szüleimmel élek, szóval bár tudom, hogy furán hangzik, de azért az is szempont, hogy azért egy olyan "átlagos" autó legyen, mármint bár jó lenne A3-as tulajdonosnak lenni, de árán kívül ez még olyan túl "feltűnő" is lenne nekem.. Köszi, ha még valaki válaszol!!
2015. márc. 9. 09:44
 6/6 anonim válasza:

Én 19 vagyok és a szüleimmel élek és kicsit nagyobb kategóriás autóm van mint amilyenre te vágysz, mégsem érdekel h ki mit gondol. :))

Pedig a szüleim jóval szegényebbek tőlem. Te is tégy hasonlóan, ne mást nézz hanem magadat, hogy neked mi a jó. Ezt nem csak autóvásárlásra értettem egyébként.

2015. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!