Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nem féltek ha kozmetikába...

Ti nem féltek ha kozmetikába viszitek a kocsitok, hogy ha teljes belső pucolást kértek, mégse csinálják meg normálisan?

Figyelt kérdés
teszem azt, hogy megcsinálják ahol látható, de mondjuk az üléseket nem szedik ki, jogos a félelmem? ha 20-30 ezret otthagyok elvárnám hogy megcsinálják rendesen, mert az üléseket én is meg tudom csinálni
2015. márc. 8. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem félek semmitől!

Na jó, a fogorvostól egy kicsit :)

2015. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha előre fizetsz akkor adj egy kis jattot. :D Akkor tuti örömmel fogják csinálni és venni fogják a célzást. De nem 200 forintra gondolok. Mellesleg én ettől sosem féltem, mert nincs autóm. :D
2015. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sose költenék erre 20-30 ezret. Van kezem ki tudom takarítani a kocsimat.
2015. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De, félnék. A szerelőtől is félek, nem is viszem hozzájuk.
2015. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na akkor az lesz, itthon rászánunk majd április-május ha szép idők lesznek 20-25 fok szétszedjük belül, üléseket kivesszük, stb, szőnyegtisztitő, tetőkárpit, megm inden rejtett rekeszt kipucolunk, üléseket meg vegyszerrel kitisztítjuk aztán babapopsitörlővel áttörlöm, meg a műszerfalat is, és fasza lesz, fél nap alatt kiszárad. mert mrá nagyon gané, bézs bőr, kb 1 év piszka van rajta
2015. márc. 8. 20:49
 6/7 egySanyi ***** válasza:
Csak óvatosan az első ülésekkel, van ám az ülések körül pár elektromos érzékelő (övfeszítő, súlyautomatika anyós üléshez...). Jobb esetben szétszeded aztán meg viheted szervízbe hibakódot töröltetni rosszabb esetben akár az övfeszítő is eldurranhat.
2015. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért kell egy ülést kiszedni? Én életemben nem szedtem ki, normálisan kitakarítom a kocsit és kész. Lehet én vagyok hülye, de én csak kiporszívózom normálisan, letörölgetem, lefújom műszerfalápolóval, a bőr részeket ilyen bőrtisztitóval áttörölgetem és kész.
2015. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!