Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy BMW e30 jó...

Első autónak egy BMW e30 jó választás?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik a típus és lenne is egy jó áron,melyet ismerünk és tényleg jó. 17/f

nem boyracer kocsi lenne hanem eredeti állapotában garázsban tartanám


2015. márc. 9. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Májerkedni biztos jó, de tankolni és szervizeltetni ki fogja? Apuci vagy anyuci?
2015. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

17 évesnek és első autónak, főleg egy fiúnak nem adnék ilyet.

De tök mindegy hogy mit írok, mert ha már tervben van, akkor úgyis ez lesz a végeredmény.

Nem kezdek el blablabla szöveget írni, hogy miért nem ez kéne, meg kérdezgetni, hogy miért e mellett döntöttél, valószínűleg úgy érzed, több éves gyakorlatod van, és már nagyon szeretnél valami 1 éjszakás csajt ezzel a géppel felszedni.


Tehát röviden:

Ha van rá pénz a SZÜLEIDNEK, akkor úgysem fogsz egy Suzuki mellett dönteni.

A többi meg már sallang.

2015. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, mert régi, ez már a youngtimer - oldtimer kategória, amiből a jobb, eredeti állapotúak egyre drágábbak. Értsd úgy, hogy ezeknek már fölfelé megy az áruk, ha eredeti, a gyárihoz közelítő állapotban vannak. Megőrizve és garázsban tartva, még befektetésnek is jó lesz, amikor másfél, dupla annyiért el lehet adni később, mint amennyiért meg lett véve.
2015. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
90%
Ha van pénzed tankolni! Amúgy milyen autón tanúltál? Ez egy hátsókerék meghajtású. Jobb esetben csak a padkához csapod oda, ha vagánykodni akarsz.
2015. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évesen vettem Mitsubishi Galantot első autónak , ami kb. akkora mint egy 5-ös BMW. Jah és kb. 0 vezetési gyakorlattal. És nem bántam meg. Eleinte kcsit féltem,hogy hogyan fogok én ezzel majd parkolni meg ilyesmi ,de kb. 1 hét alatt megszoktam. Nem szüleim vették,hanem én gyűjtöttem rá össze. Szóval , kérdező , ne halgass másokra szerintem, hanem azt csináld amit érzel. Ilyen régi BMW-kből meg kb. 100-ból 3-4 , ami tényleg nincs széttaposva és/vagy szétkorrodálva. Szóval jól nézzél szét mikor megveszed , mert lehet utána befigyel majd 1-2-3-4 db párszázezres kiadás.
2015. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Az E30-val az a baj, amit fentebb írtak: már youngtimer. Amin el lehet gondolkozni, hogy talán vállalható az is 500 000től indul, ha patent kell, akkor meg 7 jegyű. Az 500 alattiak mint hulladékok.

Ha ez a dizájn tetszik, akkor még talán elgondolkodhatnál az E34-en is. picit másabb, de még nem szálltak el úgy az áraik.

2015. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénzetek vegyetek egy szép állapotút és ápold!

Ha nincs, vegyetek egy rosszabbat, és lassan újítsátok fel édesapáddal. :)

Mi is így csináljuk, ha érdekelnek részletek írj nyugodtan privátot segítek bármiben :)

Különbség, nekem E36 van.

2015. márc. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
A probléma csak az, hogy ez a 17 éveseknél 10-ből 9-nél azzal jár, hogy beül, első pár napban apucival még szép óvatosan, 3. nap meg pár haver becsüccsen aztán ki a menő gyerek?
2015. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem hajtanám szét az autót.van egy oldtimer Ladánk amit vezetek amikor az idő engedi,felújitottuk és kb magam saját munkáját rontanám el ha kihajtanám a belét.

haverokkal más a helyzet persze ki ne akarna bizonyítani stb. de ezt határokon belül. igazából meg ilyenkor nálam az autó az első. olyan mintha saját gyerekem püffölném..

2015. márc. 10. 23:20
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Inkább egy Maserati Biturbo az vagány lenne. Ebben a sportkocsiban haltak meg eddig a legtöbben.
2015. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!