Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 re erdemes sportkipufog...

Forgacs pistike kérdése:

Golf 4 re erdemes sportkipufogo rendszert rakni es igaz h tőbbet fogyaszt akkor?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne érdemes! Minek? Hogy te is beálljál azoknak az embereknek a sorába , akinek ordít az autója,de nem megy? Hidd el nekem,hogy nem véletelnül tették rá a tervező mérnökök azt a kipufogó rendszert,ami rajta van. Ha belenyúlsz, akkor jelentősen is felborulhatnak az áramlási , illetve energetikai viszonyok. Szóval ha már pénz akarsz rá költeni , inkább cserélj rajta vezérlést , olajat , injektorokat takrítasd ki , újítsd fel a fékekekt , vagy akármi , de olyat aminek értelme is van!
2015. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak adott típusokra/típuscsoportokra szabott kisebb ellenállású (és EU-s engedéllyel rendelkező) rendszerek, de azoknak eléggé megkérik az árát, ennek utána kell nézni. A legtöbben beérik egy hangos, de haszontalan hátsó dobbal.
2015. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érdemes-e azt nem tudom, de tény, hogy sok autón egy rakás hulladék van fent, mindegy csak hangos legyen. Ezekkel lehet többet ártasz mint használsz, annak aki hallgatja biztosan. Sajnos az embereknek valóban csak pár százaléka viszi normális helyre. Egy jól összerakott kipufogó nem feltétlenül hangos, többet pedig biztosan nem fogyaszt sőt. Igen a mérnökök nem véletlenül tervezik olyanra a gyári kipufogót, mint amilyen, de anyagi szempontból nem fognak hengerenkénti leömlőket rakni egy 1.6 benzines alá, mert felesleges. Viszont egy jó kipufogó ott kezdődik, hogy leömlő, katalizátor és csak utána a többi. Egy jól összerakott rendszerrel akár kevesebbet is fogyaszthat az autó és a teljesítménye is növekedhet, de ennek ára van, ami nem biztos, hogy megéri egy kis/középkategóriás autónál.
2015. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. válaszoló tökéletesen leírta a lényeget. Homasitás hátsó dob nem nyerő, de a komoly rendszer jó dolog
2015. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha ezt mind ertem de ajandekba kaptam a sport kipufogo rendszert azt hiszem remus.. valaki azt mondja h fel tegyem val. meg ne am 1.4 benzines
2015. márc. 10. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
A Remus jó. Ha tényleg ehhez a motorhoz való akkor mehet fel
2015. márc. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!