Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány napig tart behozni...

Hány napig tart behozni Németországból egy autót? Aki hozott már be, leírja légyszi részletesen a menetét? Haza szeretném vezetni!

Figyelt kérdés

Nos, egy nagyobb értékű autóról lenne szó, de nem szeretném másra bízni, én szeretném megvenni és hazahozni az autót!

Kinéztem olyat, ami tavalyi gyártmány, de nem tudom, hogy van-e rajta német rendszám... Gondolom van.

A másik kiszemelt egy szalonban áll, új autó.

Itthon nem lehet kapni ilyen autót és nincs is az országban ilyen márkakereskedés, így kénytelen vagyok kimenni érte.


Mindkét autó kereskedésben van, gondolom az ottani ember mindenben tud segíteni, de jó lenne úgy elindulni, hogy tudjam, mire számítsak...


Ha van rajta rendszám, mit kell tennem, hogy hazavezethessem? Milyen ügyintézéseket kell megtennem és hol?

Illetve ha vadi új autó? Ebben az esetben hogyan járjak el?


Illetve kell kint töltenem valamennyi napot is a papírmunkák miatt, vagy elintézhető az egész 1-2 órán belül és hozhatom is haza?


2015. márc. 10. 14:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!