Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 1.9 TDI (1998<) vagy...

Golf 4 1.9 TDI (1998<) vagy Ford mondeo 2. 0 (v.1.8) TDI?

Figyelt kérdés

Ki melyiketajánlaná a 2 közül? Nyílván nem mindegy az ember mire használná (én hazajárásra, esetleg nyaralásra, ha majd úgy alakul), meg a kettő méretben is nagyon más (párommal 2-en használnánk, persze néha többen is utaznánk, ha úgy alakul), de megbízhatóság és minőség, fenntartási költség alapján melyik a jobb választás? Ami még nagyon érdekelne az a fogyasztás és a vezetési élmény.

Max. 500-700e-t szánnék rá (nagyon max.800).

Nézegettem már teszteket ezekről, de személyes tapasztalatokban jobban bízok! :)

Előre is köszi mindenkinek!



2015. márc. 10. 16:06
 1/3 Joci_27 ***** válasza:
Vezetési élményre egyikben se számíts, a régi TDI takarékos, és nyomatékos,de nem kifejezetten virgonc, cserébe elég megbízható. Én a Golf-ot ajánlanám (annak ellenére, hogy divat fikázni a német autókat), szerintem ha csak 2-en használjátok, fölösleges nagyobb kocsi, sok szerelő ismeri, olcsó hozzá az alkatrész.
2015. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, egyértelműen Golf. Fogyasztása 5-7 liter.
2015. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a hozzászólásokat!

Megmondom őszintén nekem is a VW felé húz a szívem :)

2015. márc. 11. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!