Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi iőd kb egy sima B...

Mennyi iőd kb egy sima B kategóriás jogsi megszerzése? 3 hónapot hallottam, de ez szerintem kevés.

Figyelt kérdés
Ahová most fogok beiratkozni ott full minden van. Elméleti,gyakorlati rész is.

2015. márc. 10. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Mondj olyan autós iskolát ahol nem full minden van. Ahol csak mondjuk elméleti rész van, vagy csak gyakorlati :D
2015. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Fél év, de ha most mész, lehet több lesz, mivel sokan várnak vizsgára, ezért te is várni fogsz. Érdemes miközben vizsgára vársz letenni a vöröskeresztet, így később nem emiatt nem válthatod majd ki
2015. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ. Nekem közel fél évembe telt. Forgalmin egyszer meghúztak, és csak két hónap múlva kaptam időpontot.

Közbejátszott, hogy közben elkezdődött a fősuli, nagyon ritkán tudtam menni vezetni az időbeosztás miatt, akkor volt hogy az oktatóm ment nyaralni, akkor jöttek a karácsony ünnepek, stb stb. Tehát eléggé elnyúlt, pedig a forgalmin kívül minden meg lett elsőre.

2015. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2.5 hó volt mindennel együtt, elsőre minden. Szóval nem elképzelhetetlen.

Astra Autósiskola Nyíregyháza.

2015. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A " rekord " egy hónapon belül van, persze nem a kezdéstől a jogsi kézhez kapásáig, hanem csak a sikeres vizsgáig.

Bár ehhez tényleg elég sok mindennek össze kell jönnie.

Legyen meg rá a pénz, az oktató érjen rá és mellé még sikerüljön is minden elsőre.

2015. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Maga az oktatási rész gyorsan megy, főleg ha olyan időpontokat kapsz hogy minden másnap kell járnod 2-3 órás oktatásra, és a vezetési óráid is úgy vannak hogy egy nap 2x45 perc pl.


A barátnőm is most vizsgázott 2 hete és neki az órák elmélet, gyakorlat gyorsan lezajlottak 2,5 hónap úgy hogy 1 hetet kihagyott a vezetésből a munkahelyi problémák miatt, és neki is jobbára a vizsgákra kellett sokat várnia. Az elméleti vizsgára hamar bekerült mert olyan iskolát fogott ki ahol már akkor egyeztettek időpontot amikor csak 2 órán voltak túl, szerencséjére ott előrelátó oktató meg iskola vezetőség van, akik betartották az oktatási időket és nem szenvedtek halasztással meg ilyenekkel, tehát amint befejezték az elméleti részt 1 héttel később már vizsgázhattak. Utána meg rögtön egyeztettek a vezetési órákról és közben ha összegyűlt egy kellő létszám akkor jött az elsősegély oktatás és utána vizsgáztak is de azt csinálhatták menet közbe ahogy akarták arra hamar tudtak időpontot találni. Egyedül a vezetési vizsga volt az ami húzós volt mert ott nem lehetett igazán előrelátni hogy ki mikor ér rá vezetni menni meg kb mikor tud végezni ezekkel nehogy az legyen hogy emiatt kell lefújni a vizsgát mert az az iskolának lenne anyagi kiesés és nem a tanulónak. De a barátnőmnek majdnem 4 hónap kellett mire kézbe kapta a jogsiját. Az okmányirodába 30 napot mondtak neki és 10 nappal később már vitte is neki a postás, ezzel nagy mázlija volt mert ő volt az egyetlen a csoportból aki ilyen hamar megkapta a josgit.

2015. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hónap volt kereken a beiratkozástól a forgalmi vizsgáig.

Ebben benne volt az elsősegélynyújtó-tanfolyam 2 hete, az, hogy bő 1 hónapig vártam, hogy legyen hely a választott oktatónál, illetve 2 leállás is, egyszer karácsony miatt 3 hét, egyszer pedig szervíz miatt maradt ki 2 hét.


Szóval tulajdonképpen úgy 5 hónap lett volna, még úgy is, hogy nagyon sok plusz órám volt.

2015. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első KRESZ órám és a vizsgám között 1.5 hónap telt el. Aztán a sikeres Kresz után 1 hónapot vártam, mire az oktatóm felszabadult. Aztán eleinte heti 1-szer, majd később már heti 3-szor jártam vezetni. Egyszer kimaradt 4 hét (1 hétig én nyaraltam, 1 hétig az oktató, aztán 1 hétre Ő lebetegedett, és 1 hétig szervizben volt a kocsi.. ezt egyhuzamban :D).

Abban a szünetben csináltam az elsősegélyt, aztán vizsga. Elsőre átmentem.

Nekem durván fél év volt.

De nem zavart. Volt egy ismerősöm, aki a seggét csapkodta a földhöz, hogy jahj, ő 4 hónap alatt megcsinálta, én meg itt "szenvedek", de ráhagytam. :D Nem azért tartott "sokáig", mert annyira balfék lettem volna, hanem sokszor nehéz volt összeegyeztetni a munkával/sulival, meg persze az oktatómnak is volt élete emellett :D

2015. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!