Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Barvo gyári rádiója...

Fiat Barvo gyári rádiója kompatibilis a Fiat Stilo rádiójával?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 20:48
 1/4 dirtboy ***** válasza:
a barovnak is 8lábú a csatlakozója így gondolom kompatibilis lesz a gyári csatlakozóval viszont úgy látom a stilo OEM feje 2din méretű még a bravo OEM feje csak kívülről 2din de valójában 1dines hátul. [link]
2015. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én barvo rádiót is találtam 2 dinesbe
2015. márc. 12. 12:34
 3/4 dirtboy ***** válasza:

akkor nem tudok segíteni,nekem bravom van és olyan fej volt benne mint amilyet linkeltem.

2dint én nem próbáltam belerakni, én beépítő keretet és 1dines aftermarket fejegységet használok,más autó oem fejét még nem próbáltam bele passzítani.


egyébként a külső része szerintem esélytelen hogy jó legyem mert a bravoba elég íves a kialakítás,még a stiloét elnézve nem,tehát nem fog bele simulni a műszerfalba.

2015. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2015. márc. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!