Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3/A4, Volkswagen Golf3-4...

Audi A3/A4, Volkswagen Golf3-4/Passat (1992-2001 1.9 ) TDI tulajok! Mondanátok véleményt az autóitokról? (fogyasztás, megbizhatóság, hibalista stb. )

Figyelt kérdés
1.9 TDI vásárlását tervezem, érdekelne mennyi a fogyasztása ezeknek a gépeknek(város/lakott területen kívül stb.). Megbízhatóság is számít.Bár úgy tudom ez nagyon jó motor.Tudom sok ilyen kérdést kiírtak már...

2015. márc. 14. 18:16
 1/3 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Mivel több autóról van szó, így inkább linkelek egy hasznos oldalt:


[link]


Tudom ugyanaz a motor, de mivel más a kasztni így ha számodra szempont nézd meg, melyiknél hány decit nyersz.

2015. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nyugodtan vegyél 1,9 TDI t.

Karosszéria súly lóerő arányok változása miatt kb. 6 liter 7 liter es fogyasztásra lehet számolni.

Kisebb önsúlyú autónak ugye kevesebb a fogyasztása.

Teljesen megbízható motorok.

Legyen mindig karbantartva rendesen amit meg kíván cserekor azt ki kell cserélni nem spórolgatni rajta.

Gondos tulajtól kell venni.

Cimborám szülei Golf 4 TDI tulajdonosok nagyon elégedettek vele sose volt vele bajuk (mondjuk nem is hajtják csak használva van normálisan).

2015. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
PD TDI-m volt, nagyon bevált nekem az a motor, igaz én ismertem az autó előéletét, és én is vigyáztam rá, annak gazdája volt. 100 ezer kilométer után a kötelező dolgokon kívül egyszer kellett piszkálni csak.
2015. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!