Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szakitas utan vajon tenyleg...

Szakitas utan vajon tenyleg megerezte a motor es azert nem indul?

Figyelt kérdés
Baratommal szakitottam es van egy Simson motorja szakitas utan egy hettel csengetett es meglepoen mentem ki.O volt az a motorjaval elromlott nem indult be es megkerdezte hogy nallunk hagyhatja e a motort es holnap erte jonne ugy is volt masnap elkezdte a garazsunkba szerelni de semmi a motor nem indult vasarnaptol pentekig mindennap jottes szerelte a motort mert nem indult be nekem pedig az fordult meg a fejembe hogy lehet a motor direkt nem indul be hogy velem maradjon a srac. Ilyen szerintetek tenyleg letezik vagy ez csak egy veletlen bar eleg fura szokatlan egy tortenet volt.
2015. márc. 15. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
-.-
2015. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Öhm oké.
2015. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordul néha, én is észrevettem, hogy az autónak meg a motornak lelke van, még az újabbaknak is. Ne nevessetek, komolyan mondom.
2015. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"a motor direkt nem indul be hogy velem maradjon a srac"


Igen, de ez nem a motoron múlott! Egyébként én is el hinném, hogy pont előttünk romlott el a moci...

2015. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekemi is van simsonom. 2 teljes nap alatt újra lehetne fűzni az összes létező kábelezést, felújítani a karburátort, kipucolni a kipufogót, lecserélni a teljes gyújtásrendszert, kicserélni a főtengelycsapágyat és elvinni a hengert furatni, ergo ennyi idő alatt kb. fel lehet újítani az egész járművet motorikus és villamos szempontból.

Ennek ismeretében van ötletem, hogy miért pont nálad kell álló hétig szerelnie :-)

2015. márc. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!