Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már autóbaleseted?

Volt már autóbaleseted?

Figyelt kérdés
Megsérültél? Mások? Mi lett az autóddal?
2015. márc. 15. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Picit megsérült mindenki. Semmi, az a garázsban állt.
2015. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt. Én voltam a vétlen (4 bordám tört baloldalamon, és agyrázkódás, apró hegek még karomon látszanak és örök nyomot hagytak) a vétkes sofőr nem sérült. Autó totálkár. Ha nem egy felső-középkategóriás autóban ültem volna valószínű már nem itt lennék.(a szakértők szerint)
2015. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Húú az igen, sajnálom :( Ha szabadna tudnom milyen autó mentette meg az életedet(amiben ültél) és miylen autója volt a vétkes sofőrnek ?
2015. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es Passattal fejreálltam a mezőn, szűk, kanyargós út volt, jött egy autó nagy sebességgel szemből és úgymond leszoritott az útról.

Az autó totalkár lett, de nekem nem lett nagy bajom, bár mégis megviselt az egész dolog valahogy. De örülök hogy nem lett semmi baj, a gond igazából az volt, hogy az autó nem az enyém volt. De a másik biztositója fizetett.

Ja szerencsére egyedül voltam.

2015. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, frontális karambol. Apukám vezetett, a férjem ült az anyósülésen, ők könnyebben sérültek. Nekem a kulcscsontom törött el, a sofőr mögött ültem. A másik (vétkes) autós is könnyebben sérült. Mindkét autó totálkáros lett.
2015. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, több is. Egyszer téli hajnalon csontszáraz úton erdősávba értem, ahol lefagyott a pára, többször megpördültem, és az árokban landoltam fejtetőn. Sértetlenül szálltam ki, de a kocsi minden oldalán volt törés, szerencsére egyedül voltam az úton és csak 70-nel mentem.

A másik esetben kocsisort előztem, az egyik nem vette észre, hogy már mellette vagyok, és ki akart jönni előzni. Összetörte a kocsi jobb oldalát, én még befejeztem az előzést, és az első alkalmas helyen leálltam az út szélére vészvillogóval, de a vétkes valszeg lekanyarodott (volt közben balra egy út), nem került elő. Itt sem sérültem meg, szerencsére.

2015. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
#3: Én egy Audi A6-ost vezettem (kölcsönbe volt) a vétkesnek meg egy Suzuki Sx4 (76 éves bácsi vezette). És elkapott oldalról kicsit én meg ahogy lesodródtam az útról egy tölgyfának mentem neki pont pont középen. 90-es tempóval. A "B" oszlop jött be a bordámba. Úgy kb minden ami a vezetőülésnél volt az átment a másik oldalra. "Megcsavarodott" az kasztni rendesen.
2015. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Soha nem volt még autós balesetem, egyéb is csak egyszer. Na, de ma este egy jó barátom hozott haza, aki hogy bemutassa autója képességeit egy egyenes szakaszon 200 km/h-ra gyorsított, majd el is kezdett szépen fékezni csak nem eléggé, így a jobbra kanyarodáskor be egy utcába megcsúsztunk és beleszáguldottunk egy lámpaoszlopba. Mindketten egyben vagyunk, a kocsi viszont nem, a haverom meg egy idióta.

Azért egy kicsit még remeg a kezem ..


a válaszokat pedig köszönöm!

2015. márc. 15. 22:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!