Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift mk2 és mk3...

Suzuki Swift mk2 és mk3 Gti-nél mik az egyértelmű jelek amik alapján kiderül, hogy gyári Gti vagy épített?

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fejből csak a hátsó kanyarstabilizátor ugrik be. A GTi-ken gyárilag volt és ha jól emlékszem, a Sedanokon is. A "mezei" három- és ötajtósokon viszont nem. Utólag beépíthető, de a csomagtérpadlón látszani fog a helye: valami bitumenes rettenettel kenték le belülről gyárilag, azt fényezték, az utólagos hegesztés nyoma (mert a bakot hegeszteni kell) jól látható rajta.
2015. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alvázszám, forgalmi?
2015. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a legfiatalabb gti-k a 90-es évek elején készültek, illetve hátul is tárcsafék volt rajtuk. a motorblokkra pedig rá volt írva, hogy GTI. ezenkívül, ha a forgalmiba 68 vagy 84 LE van írva, akkor az a sima 8 illetőleg 16 szelepes gyári változat. ha 101LE, akkor az gti. ha mélyebben érdekel a téma, itt utána tudsz olvasni.


[link]

2015. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek,de a legelső kolléga érzett rá nagyon az én problémámra! Pontosam ilyesmikre voltam kiváncsi,forgalmi,számok,stb. nem mérvadók! 6 éve vagyok Suzukis,és mióta megtudtam hogy a G13B és a G13BA blokk milliméterre egyforma,azóta piszkálja a fantáziámat,hogy az én 1.3 8V Sedanomra egyszercsak ragasztok egy "Powered by GTI" feliratot,persze nem indokolatlanul mert a motorszám megtartásával a papíron 68Le-ből 101Le-t varázsolok! De nem szeretnék olyanba belefejelni,hogy a donornak szánt autóról utólag derül ki,hogy hasonló módszerrel GTI-sített,és netalántán nem figyeltek mindenre az átalakításkor!
2015. márc. 17. 04:49
 5/5 A kérdező kommentje:
2015. márc. 17. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!