Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogómon kezd rozsdásodni...

Norbi658441 kérdése:

A robogómon kezd rozsdásodni a kipufogó. Mivel festjem le, hogy ne dobja le a festéket?

Figyelt kérdés

Igazából 2013-as motor,és megdöbbentem amikor láttam rajta a korróziót.Még nincs teljesen megrozsdásodva,csak egy kisebb folt van,messziről nem észrevehető,de ha most nem festem le,akkor nyár végére szerintem teljesen befog rozsdásodni,amit nem szeretnék.Valami fekete matt festés kellene.Itt egy kép,hogy milyen szinűt szeretnék [link]

Vagy szerintetek ne otthon csináljam,hanem vigyem el valahova ahol lefestik,vagy az sem külömb?



2015. márc. 16. 15:56
 1/1 Wadmalac ***** válasza:
100%

Fessem.


Lehet kapni minimum 600 fokig hőálló matt fekete spray festékeket, az tökéletes erre a célra.

Pl.:

[link]

Csak, ha azt akarod, hogy rajta is maradjon a festék, akkor a krómot minimum fel kellene csiszolni. Vagy homokszóratni. Nem ártana alá hőálló alu vagy saválló/króm alapozó, de anélkül is tartós, ha elég durva felületet csináltál és jól lezsírtalanítod.

2015. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!