Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tulajdon jog atruhazasi...

Tulajdon jog atruhazasi szerzodes alairasa utan lehet reklamalni? Ha megtekintett allapotban van, az en dolgom helyrehozni a kesobbi eszrevett hibakat? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Vasarnap elpasszoltam a 24 eves automat.azt mindenki tudja,hogy ha ilyet vesz az ember,nem egy tiptop allapotu zsir uj autorol van szo.A vasarlas alatt megtekintette az autot,ami hibakrol tudtam elmondtam,kiprobalta,kellett neki az auto,megvette. En fuvarozo munkaban vagyok,telefonalni nem tudok, erre mar smsezik hajnalban,hogy nem indul az auto,fenyegetozik. Kesobb ir ismet, hogy van egyket dolog, amirol nem tajekoztattam(nem is tudtam ezekrol), le van fotozva, es ha nem hivom, jogi uton rendezzuk a dolgot. Milyen kovetkezmenyek lehetnek ebbol, es jogos e a szerzodes utan a problemazas?

2015. márc. 16. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

van az a hires mondás,hogy a pénztártól való távozás után reklamációnak helye nincs!

Azaz:ha te tényleg megmutattad azokat a hibákat amiről tudtál akkor nagyon nem kell aggódnod!

2015. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!