Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítvány...

B kategóriás jogosítvány megszerzésének mi a menete? Leírnátok részletesen? Ha beiratkozásra rá 1 hónap múlva kezdődik az elméleti tanfolyam akkor az elsősegélyt célszerű előtte elvégezni?

Figyelt kérdés
Meg hallottam hogy van valami eü is meg orvosi ezek mikor jönnek és mennyibe kerül?
2010. febr. 16. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Tanfolyam

2. Kresz vizsga

3. Rutin vizsga

4. Forgalmi vizsga


Az elsősegélyt mind1 mikor csinálod meg, de jobb forgalmi vizsga előtt! Orvosi alkalmassági van, akkor szemvizsgálat, vérnyomás stb. átlagos dolgok. Az ár mindenhol más, csak a vizsgadíjak egyformák meg talán az orvosi vizsgálat.

2010. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Először kiválasztod az autós iskolát. Ott elmondanak mindent. Először is kell egy fénykép, amit rátesznek majd a vizsgapapírodra, kell a személyi igazolványod mert lesz egy lap amit ki kell tölteni a jelentkezéskor, és még az elején célszerű beszerezni egy orvosi igazolást, ami nekem egy éve 6000ft.ba került, elmész a házi orvoshoz és megmondod neki h jogsihoz kell alkalmassági.

Ezek után jársz majd kresz tanfolyamra amit kresz vizsga zár le.

Ez után jön a rutin. Kimentek a rutin pályára, ott gyakorolsz, van elméleti és gyakorlati része a vizsgának.

Ez után jön a forgalmi vezetés.

Az eü vizsgát bármikor le lehet tenni, a lényeg, hogy meglegyen mire kész a forgalmi vizsga, mert enélkül nem adnak jogsit, és az nagyon rossz, ha a jogsihoz már csak ez hiányzik. jön majd egy doki aki elmondja az anyagot, majd ebből is vizsga lesz. Nálunk az oktatók szervezték meg, nekem a rutin és forgalmi közé esett az eü.

Árakat nem írok, mert mióta én voltam, már változott, meg sztem iskolától is függ. Nekem előre kellett mindent fizetni. Ha te döntöd el, mikor mész eü-re akkor szerintem célszerű minél előbb letudni.

Ha van kérdésed, szívesen válaszolok

2010. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi. és az egészség ügyi az mi? vagy az az elsősegély?
2010. febr. 16. 12:46
 4/13 anonim ***** válasza:
eü alatt az elsősegély értettem, bocsi ha összezavart :)
2010. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az elsősegélyt mikor csináljam meg? mert úgy néz ki hogy jövőhéten már megyek beiratkozni és megnéztem hogy a következő tanfolyam csak 1 hónap múlva kezd akkor az elsősegélyt előtte csináljam meg meg az eü-t is belefér ebbe az egy hónapba letudom ennyi idő alatt tenni?
2010. febr. 16. 12:51
 6/13 A kérdező kommentje:
akkor az eü meg az elsősegély az ugyan az?:D most ezt nem teljesen értem:D
2010. febr. 16. 12:52
 7/13 anonim ***** válasza:

igen, ugyanaz :)

csak én írtam félreérthetően, mert eü-nek írtam, de közben az elsősegélyre gondoltam, de írtam már hogy ezzel nem akartalak összezavarni.

mindegy mikor csinálod meg, szerintem jobb minél előbb

2010. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget:)

és az elsősegély az nehéz? akkor tanfolyam előtt is megcsinálhatom? és az mennyi idő még megcsinálom? és mennyibe kerül?

2010. febr. 16. 13:01
 9/13 anonim ***** válasza:
A kenőpénzről már irtatok?
2010. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

az elsősegélyt mindegy mikor csinálod :)

előszöris ha beiratkozol, oda már jobb ah rögtön viszed az orvosi alkalmasságit, mert nálunk pl csak ugy lehetett kezdeni az egészet

emelték amugy az alkalmasságit : 6300Ft-ra de ez elvileg kivan irva a rendelőbe

az elsősegélyt mindegy mikor csinálod :)

sok sikert! :)

2010. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!